ما که هستیم

موسسه‌ی آموزشی دانش رهپویان سرمد (گروه آموزشی مدرس) با شماره ثبت 4196 از سال 1398 با بهره‌گیری از تجربه و تخصصِ بهترین مدرسین زبان انگلیسی در حوزه‌ی آیلتس با تدریس و مدیریت دکتر مهدی مدرس، دوره‌های آموزشی خود را در تمامی سطوح با بهترین کیفیت به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

شما می‌توانید پس از گذراندن یک آزمون تعیین سطح و آگاهی از سطح زبان انگلیسی خود، بهترین دوره را براساس زمان مطلوب برای حضور در کلاس انتخاب نمایید.

چنانچه در  شش ماه گذشته آزمون آیلتس داده‌ باشید یا در آزمون‌های آزمایشی معتبر شرکت کرده باشید، نمرات کسب شده‌تان می‌تواند به عنوان ملاکِ تعیین سطح قرار بگیرد. در غیر این صورت می‌توانید با استفاده از مکانیسم تعیینِ سطح آنلاین، سطح زبانی خود را شناسایی نمایید.

برخی از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی گروه آموزشی مدرس

  • ساختار ارزیابی و نظارت کامل بر دوره‌های آموزش
  • امکانات و تجهیزات به روز (برای دوره‌های آنلاین)
  • مناسبترین راه آموزش برای افراد شاغل و پرمشغله
  • نرم‌افزار منعطف و دارای امکانات کامل (برای دوره‌های آنلاین)
  • صرفه جویی در هزینه و زمان رفت و آمد به کلاس های آموزشی
  • منابع آموزشی معتبر و به‌روز
  • بهره‌گیری از مشاوره‌های تخصصی کارشناسان آیلتس در طول دوره
  • آزمون‌های استاندارد برای پایان دوره‌های سطح آیلتس (Mock Test)

موسسه آموزشی مدرس افتخار دارد خدمات خود را در حوزه‌ی آزمون‌های بین‌المللی IELTS، اعزام دانشجو و آموزش زبان انگلیسی به کلیه‌ی متقاضیان ارایه نماید.

معرفی IELTS

سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی (IELTS) معروف‌ترین آزمون معیار سنجش زبان انگلیسی در جهان برای تحصیل، کار و مهاجرت، است. مالکیت IELTS به طور مشترک متعلق بهBritish Council ، IDP استرالیا و موسسه‌ی کمبریج و از زمان راه‌اندازی آن در سال 1989، IELTS به معروفترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است. نتایج IELTS توسط بیش از 9000 سازمان، از جمله موسسات آموزشی، کارفرمایان، انجمن‌های حرفه‌ای و دولت‌ها، در 135 کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است.

محتوای آزمون IELTS توسط یک تیم بین‌المللی از کارشناسان و تحت تحقیقات گسترده برای اطمینان از منصفانه و بی‌طرفانه بودن آزمون برای هر نامزد، بدون در نظر گرفتن ملیت، سابقه، جنس، شیوه زندگی و یا منطقه تنظیم شده است. شما می‌توانید بسته به نیاز خود و برنامه‌های آینده‌تان، در آزمون IELTS آکادمیک و یا IELTS جنرال شرکت کنید.

اعزام دانشجو

مرکز اعزام دانشجوی موسسه مدرس، به عنوان دفتر IDP در ایران، با اطمینان کامل این توانایی را دارد که دانشجویان متقاضی را با بهترین شرایط به دانشگاه‌های معتبر اعزام کند.

مرکز آموزش مدرس

مرکز آموزش مرکز آموزش مدرس با بهره‌گیری از مجموعه‌ای از بهترین مدرسان و منابع آموزشی، فرصت مناسبی برای متقاضیان ایجاد می‌کند تا با دریافت خدمات آموزشی استاندارد، هر چه سریع‌تر به اهداف خود دست یابند. دوره‌های فشرده، آموزش‌های کارگاهی، خدمات تصحیح Writing، آزمون‌های آزمایشی، خدمات مشاوره و دوره‌های آنلاین از جمله خدمات آموزشی موسسه به متقاضیان به شمار می‌رود.

321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 دانشجو
28 مدرس دوره

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما