ما که هستیم

من مهدی مدرس, دانش آموخته‌­ی مقطع دکتری آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شیراز هستم.

شروع تدریس من از سال 1386 بود که با آموزش زبان یه کودکان در شهر یزد شروع کردم.  بعد از مدتی حس کردم یه سقف شیشه ای بالای سرمه که باید بشکنمش و به خاطر اون شروع کردم به آموزش دیدن در سح بین المللی, سال 89  مدرک تدریس بین المللی خودم رو از موسسه LTI  استرالیا گرفتم و به عنوان نخستین دسته از معلمان بین المللی در کشور شناخته شدم. از همون دوران, در کنار ارتقای دانش خودم و ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دکتری, تدریس خودم رو به صورت تخصصی روی آیلتس و دروس دانشگاهی انجام دادم.

در حال حاضر 15 ســاله کــه تدریس حرفه ای و تخصصی آیلتس رو بــه طــور جــدی دنبــال میکنم. من تا امروز چندین بار در آزمون آیلتس شرکت و نمره کامل ریدینگ یعنی 9 (دو مرتبه) و نمره اسپیکینگ 8.5 رو کسب کردم. حدود ۱۰ سال سابقه کار در زمینه مدیریت اجرایی و آموزشی رو هم در کارنامه شغلی خودم دارم.

ایده ایجاد این موسسه به این دلیل به ذهنم رسید که طی سالهای اخیر تجربه برخورد با زبان آموزان زیادی رو در سراسر ایران و دنیا پیدا کردم که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت داشتن و از نزدیک در جریانِ دغدغه ها و مسائلشون قرار گرفتم، بنابراین علاقه م و تجربه م باعث شد تلاش کنم با این روش در شرایطِ سخت به عنوانِ یک راهنما و مدرس کنارِ کسایی باشم که شاید به کمکم نیاز داشته باشن و من بتونم تجربیاتم رو در اختیارشون قرار بدم.
من خوشحالم چون امروز خیلی از شاگردهای قدیمیم بهترین دوستام هستن و این حسِ خیلی خوبی به من میده.
امیدوارم از این به بعد هم توی این مسیر بتونم به آدمهای بیشتری کمک کنم.

برخی از ویژگی‌های دوره‌های آموزشی گروه آموزشی مدرس

  • ساختار ارزیابی و نظارت کامل بر دوره‌های آموزش
  • امکانات و تجهیزات به روز (برای دوره‌های آنلاین)
  • مناسبترین راه آموزش برای افراد شاغل و پرمشغله
  • نرم‌افزار منعطف و دارای امکانات کامل (برای دوره‌های آنلاین)
  • صرفه جویی در هزینه و زمان رفت و آمد به کلاس های آموزشی
  • منابع آموزشی معتبر و به‌روز
  • بهره‌گیری از مشاوره‌های تخصصی کارشناسان آیلتس در طول دوره
  • آزمون‌های استاندارد برای پایان دوره‌های سطح آیلتس (Mock Test)

موسسه آموزشی مدرس افتخار دارد خدمات خود را در حوزه‌ی آزمون‌های بین‌المللی IELTS، اعزام دانشجو و آموزش زبان انگلیسی به کلیه‌ی متقاضیان ارایه نماید.

معرفی IELTS

سیستم آزمون بین‌المللی زبان انگلیسی (IELTS) معروف‌ترین آزمون معیار سنجش زبان انگلیسی در جهان برای تحصیل، کار و مهاجرت، است. مالکیت IELTS به طور مشترک متعلق بهBritish Council ، IDP استرالیا و موسسه‌ی کمبریج و از زمان راه‌اندازی آن در سال 1989، IELTS به معروفترین آزمون زبان انگلیسی در جهان تبدیل شده است. نتایج IELTS توسط بیش از 9000 سازمان، از جمله موسسات آموزشی، کارفرمایان، انجمن‌های حرفه‌ای و دولت‌ها، در 135 کشور در سراسر جهان پذیرفته شده است.

محتوای آزمون IELTS توسط یک تیم بین‌المللی از کارشناسان و تحت تحقیقات گسترده برای اطمینان از منصفانه و بی‌طرفانه بودن آزمون برای هر نامزد، بدون در نظر گرفتن ملیت، سابقه، جنس، شیوه زندگی و یا منطقه تنظیم شده است. شما می‌توانید بسته به نیاز خود و برنامه‌های آینده‌تان، در آزمون IELTS آکادمیک و یا IELTS جنرال شرکت کنید.

321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 دانشجو
28 مدرس دوره

همکاران ما

همراهان مادی و معنوی ما